ورق کاری زانو و لوله و فلنج
عایق بندی
ورقکاری موتورخانه و عایقکاری لوله
ورقکاری موتورخانه و عایق کاری لوله
کاورینگ فلزی لوله
ورق کاری لوله با آلومینیوم
عایق کاری ، ورقکاری ، موتورخانه ، لوله ها
عایق کاری ، ورقکاری ، موتورخانه ، لوله ها

شرکت بیمه سامان که ساختمانش تو یوسف آباده یه برج تقریبا ۱۴ طبقه ای و تازه ساخت هستس . سیستم سرمایشی و گرمایشی این ساختمان به صورت میکسه یعنی هم وظیفه انتقال گرما و هم وظیفه انتقال سرما رو داره که توسط هواسازهایی که پشت بام نصب شده اند توزیع میشه . این سیستم یعنی هواسازها و کانال های هوارسان برای این که در پشت بام اتلاف انرژی نداشته باشند بایستی عایق کاری و ورق کاری بشوند . و همچنین برای جلوگیری از اتلاف گرما و سرما هنگام توزیع توسط تاسیسات مربوطه مثل لوله ها و کانال های هوارسان این تاسیسات نیز باید عایقکاری (عایقبندی) شوند .

عایقکاری لوله و کانال ها

از فوم الاستومری لوله ای و رولی برای عایق کاری لوله ها و کانال ها استفاده شد . ضخامت عایق الاستومری مورد استفاده ۱۰mm با مارک r-flex  بود . برای چسباندن فوم ها از tape استفاده شد .

ورقکاری لوله ها

ورق‌کاری به مجموعه عملیاتی اطلاق می‌شود که به منظور فرم دادن ورق‌ها انجام می‌گیرد. این عملیات بسیار متنوع می‌باشند که از جمله می‌توان عملیات‌های برشکاری، خم‌کاری، کشش عمیق، فرایندهای اتصال و مونتاژ ورق‌ها و … را نام برد . ویکی‌پدیا  

برای ورقکاری (کاورینگ) از ورق آلومینیومی ۱ میلیمتری استفاده کردیم که از کیفیت خوبی برخوردار بود . از شیارزن برای شیار دادن و از دستگاه نورد برای خم کاری بهره بردیم .


عایق کاری شده ، قبل از ورقکاری  – لوله و اتصالاتی که در تصویر بالایی مشاهده می کنید با فوم الاستومری عایق بندی شده  .

 

بعد از ورق کاری

با تشکر از توجه شما ،برای اجرای عایق کاری و ورقکاری با ما تماس بگیرید.

منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم .  

کارفرمابیمه سامان
موقعیتتهران
تاریخ تکمیل۲ مهر ۱۳۹۸
متراژ۵۰۰ متر m۲
قیمت اجرا۱۹۰۰۰۰۰۰تومان
مدیریت پروژهاصغر بیگدلو

۳ کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.