عایق کاری و ورق کاری با عشق در زمستان سرد

ورقکاری لوله با ورق فلزی

عایق کاری و ورق کاری لوله که در تصویر می بینید در اوج سرمای استخوان سوز زمستون چند روز پیش اجرا شده. واقا چرا ما آدما هر کاری رو باید به دقیقه ۹۰ بندازیم؟

عایق کاری و ورق کاری با عشق!

اصغر بیگدلو هستم،مدیر پروژه های عایق کاری گروه بیگدل! خدمت همه دوستان و عزیزانی که تا الان ما رو همراهی کردند سلام عرض میکنم و بابت چند هفته ای که نبودیم همگی پوزش می طلبیم.چند روز پیش همکار عزیزم چندتا تا عکس گرفت که خودم هم حواسم نبود هوا هم که خیلی سرد وسوزان بود. این عکس مربوط به پروژه ای کوچیک تو  آبیک هستش

ورق کاری لوله با ورق آلومینیومی

سرما هم نمیتونه مارو متوقف کنه

تیم ما هر طور شده باید پروژه رو جلو ببره حالا چه عرق کنیم چه یخ بزنیم! این طوری به نفع هر دو طرفه. با این حال تمرکز اصلی تیم ، دقت و کیفیت اجرا هست.  این پروژه که چند روز پیش تمومش کردیم سرما یکم تیممونو اذیت کرد هوا خیلی سرد و سوزان بود ولی پروژه رو دلی و عشقی تموم کردیم.


خلاصه چی کار کردیم؟

همونطور که می بینید داریم لوله انتقال رو عایق بندی می کنیم، تو این پروژه هم مثل تمامی پروژه هامون از مواد با کیفیت و مرغوب استفاده کردیم که عایق الاستومری و ورق آلومینیومی اجزای اصلی هستند. تو مرحله اول عایق رو که طبق اندازه مورد نظرمون برش داده شده رو روی لوله عایق کاری کردیم و مرحله بعدی با کاور آلومینیومی ورق کاری انجام شده. عایق کاری لوله معمولا امر ساده ای هست ولی در قسمت های زانو و … که نیاز به محاسبات برای برش ورق فلزی هستش کار رو زمان بر می کنه ، جنس کاور(ورق) هم خیلی تاثیرگذار هست به طوری که اگه از جنس آلومینیومی باشه قابل مقایسه با ورق استیل یا گالوانیزه ای نیست! البته کیفیت و برند کاور هم یه کلوز خیلی مهم هست.

دوستای عزیزم مرسی که دوباره با ما همراه شدید

و همچنین مرسی از شمایی که برای اولین بار به سایت گروه بیگدل سر زدی!

من همیشه در دسترسم و شما میتونی هر وقت که اراده کردی باهام تماس بگیری!

البته نصفه شب ساعت ۴ از خواب بیدارم نکنی

هر سوالی راجع به اجرای عایق کاری ، قیمت و خدمات مربوطه داشتی بهم بگو

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۴۲۱۱۱۸  

گروه عایق کاری بیگدل

نازل ترین قیمت ، بالاترین کیفیت
اجرا در سراسر ایران بزرگ

منتظر نظرات گرم شما هستم! 😛

Mr.bigiمشاهده نوشته ها

عاشق وب

۴ کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.