گروه عایقکاری بیگدل با 26سال سابقه کاری و تجربه در امرعایق کاری موتورخانه ، عایقکاری مل و ماستیک و عایقکاری با روکش ورق استیل و عایق الاستومری و عایق مل و ماستیک و عایق بندی پشم شیشه و عایق های فوم سفید و مشکی و عایقکاری پشم سنگ و غیره افتخار خدمات دهی به شما عزیزان را دارد


اهمیت انرژی

اهمیت انرژی و استفاده بهینه از آن بر هیچ‌کس پوشیده نیست. امروزه به علت هزینه‌های سنگین انرژی و نیز کمبود در منابع آن، موضوع صرفه‌جویی در مصرف انرژی، در کانون توجه صنایع قرار گرفته است و راه‌کارهایی برای این منظور به‌کارگرفته می‌شوند که یکی از مهم‌ترین این راهکارها، استفاده از عایق‌هاست.

عایق کاری حرارتی تاسیسات , لوله ها و مخازن به منظور کاهش هدر رفتن حرارتی , کم کردن آلودگی صوتی و جلوگیری از یخ زدگی و ترکیدگی لوله , منبع و دیگر قطعات تاسیساتی و نفوذ آب به داخل سیستم انجام میشود.

عایقکاری موتورخانه  معمولا و به طور سنتی با پشم شیشه , مل و ماستیک و کرباس و رنگ آمیزی صورت میگیرد.

عایق کاری موتورخانه شوفاژ
عایق کاری موتورخانه شوفاژ

اخیرا عایق های الاستومری و پلیمری که به بازار ارایه شده به علت کارکرد مناسب و اجرای آسانتر تا حدودی توانسته در صنعت عایق کاری موتورخانه و لوله کشی رواج پیدا کند.جنس این عایق ها بیشتر از EPDM و پلی اتیلن میباشد.ضریب انتقال گرمایی بهتر , مقاومت و انعطاف بیشتر نسبت به پشم شیشه و پشم سنگ از مزایای عایقهای پلیمری میباشد.

عایق کاری موتورخانه شوفاژ
عایق کاری با فوم

عایق کاری منبع انبساط پشت بام نیز در کاهش هدر رفت انرژی بسیار مفید است.

به طور تقریبی میتوان گفت که با معادل قیمت عایق کاری یک موتورخانه, در طول کمتر از شش ماه هزینه آن از طریق صرفه جویی در مصرف گاز جبران شود , و شما این عایق کاری را تا چندین سال همراه خواهید داشت.

یکی از راه های کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه های سرمایش و گرمایش استفاده از تکنیک های مناسب عایق بندی است…

عایق کاری موتورخانه
عایق کاری موتورخانه
گروه عایق کاری BigDell حامی صرفه جویی در مصرف انرژی و سلامت زمین می باشد.

عایق کاری انواع موتورخانه ها،لوله های شوفاژ،مخازن،عایق بندی انواع منبع ها و کانال هواساز و همچنین ورق کاری منبع در تمام نقاط کشور پذیرفته میشود.  

عایق کاری بیگدل

با سابقه ای نزدیک به 26 سال در تمام ایران

اکیپ با تجربه     ضمانت اجرا       بازدید رایگان

شماره تماس و مشاوره : 09123421118

برای ارتباط از طریق تلگرام کلیک کنید
 ارتباط با ما از طریق فرم زیر  

فرم تمــاس

↓ نام شما

↓ شماره تماس

↓ پیام شما

دیدگاه خود را بنویسید