عایقکاری با فوم

عایق های الاستومری یا عایق فوم که کاربردهای فراوانی در عایق بندی تاسیسات و موتورخانه ها و تجهیزات و لوله ها دارد .این نوع عایق را میتوان جایگزین عایق های دیگر کرد . گروه بیگدل تجارب لازم را در عایقکاری با این نوع فوم ها کسب کرده است و آماده اجرای پروژه شماست


عایق الاستومری چیست؟

عایق الاستومری برای کاربردهای صنعتی و عمرانی که نیاز به استفاده از مواد عایق دارند مناسب بوده و در عایقکاری تهویه مطبوع، تبرید، گرمایش، لوله کشی، مخازن، اتصالات و کانال های هوا مورد استفاده قرار می گیرند.و به دو صورت لوله ای و رولی موجود می باشند.

عایق-الاستومری-لوله-ای
عایق الاستومری لوله ای

عایق الاستومری لوله ای:

طول عایق لوله ای ۲ متر و ضخامت آن ۹, ۱۳, ۱۹, ۲۵ میلیمتر می باشد.عایق های الاستومری لوله ای در قطرهای ۶mm تا ۱۱۴mm تولید و عرضه می گردند.

عایق الاستومری رولی
عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی:

عایق های رولی با پهنای ۱۰۰۰ mm برای عایقکاری کانال های آلومینیومی، سطوح بزرگ و لوله هایی باقطر بزرگ ایده آل می باشند.

با کاهش تعداد مراحل مورد نیازجهت عایقکاری، نصب ساده تر و صرفه جویی در زمان و هزینه کار را خواهیم داشت.عایق الاستومریک انعطاف پذیر بوده و دوام بالایی دارد

ضخامت استاندارد برای عایق های رولی۶,۱۰,۱۳,۱۶,۱۹,۲۵,۳۲,۵۰ میلیمتر می باشد

عایق الاستومریک رولی بصورت ساده و چسبدار موجود می باشد.

عایقکاری با فوم

عایق های فوم، گرچه نسبت به پشم سنگ و یا پشم شیشه گران ترند، ولی به دلیل بی نیاز بودن از پوشش مضاعف(Jacketing) برای کاربردهای دمای پایین بسیار مقرون به صرفه می باشند. پایداری بسیار بالایی دارند. سریع ترین راه برای عایق کردن سیستم های لوله کشی آماده و ساخته شده، استفاده از این عایق ها است که ضریب انتقال حرارت بسیار پایینی داشته و انعطاف پذیر می باشند و برای محیط هایی که فضای کاری کمی داشته باشند، بسیار مناسب هستند.

قیمت عایق الاستومر

عایقکاری بیگدل

 

bigdell شماره تماس مدیریت :

     0903-015-5027


bigdell درصورت اشغـــالی:

     0912-342-1118

جزئیات کار رو برای ما پیامک بزنید تا قیمت حدودی رو براتون ارسال کنیم